Ekspresowy lunch box na wycieczkę

Lunch boxy zwykle kojarzą nam się ze skrupulatnym przygotowywaniem jedzenia i dbałością o poszczególne składniki. W końcu najważniejsze, by mieć pod ręką ulubiony produkt! 🙂

Jednak pojemniki na jedzenie sprawdzają się świetnie również podczas wypadów do lasu, na łąkę, plażę i inne miejsca. Często owe wypady są nieplanowane i na skupianie się na posiłku nie ma czasu. Dlatego też dziś zaprezentujemy kilka pomysłów na szybkie spakowanie lunch boxów. Jako przykładowe pudełka wybraliśmy trzy modele marki Goodbyn – Bynto, Hero i On The Go.

Trzykomorowy pojemnik na jedzenie

Lunch box Goodbyn Bynto

 

Model Bynto składa się z trzech komór. Włożone do niego jedzenie się nie wymiesza, jako że jego przegródki, po zamknięciu, sięgają wieczka.

Do środkowej komory doskonale wpasowuje się niewielki bidon, również marki Goodbyn.

Przekąska w postaci krakersów z żółtym serem i ogórkiem cieszy się zwykle dużym uznaniem wśród najmłodszych.

Do tego skrojone w wygodne do uchwycenia cząstki owoców i mamy spakowane jedzenie w, dosłownie, kilka minut.

 

 

Goodbyn On The Go pojemnik na wycieczkę

Pojemniki na jedzenie Goodbyn On-The-Go

 

 

Pojemniki na żywność On-The-Go sprawdzą się doskonale, jeśli chcemy ze sobą zabrać większą ilość produktów, w tym danie główne. Ugotowany makaron (na przykład z poprzedniego dnia) skropiony oliwą z cytryną i przyprawami, z dodatkiem pomidorów znakomicie smakuje na zimno i zaspokoi głód każdego łasucha. Jeśli jednak tak się nie stanie – w pogotowiu czekają odżywcze bakalie i świeże owoce.

Do spożycia tego typu posiłku warto mieć również sztućce – my polecamy praktyczny łyżkowidelec o nazwie “spork“.

 

 

Goodbyn Hero ekspresowy lunch box

Lunch box Goodbyn Hero

 

 

Oczywiście tym z najbardziej znanych, wycieczkowych produktów jest kanapka. Tutaj z pomocą przychodzi Goodbyn Hero i jego główna komora.  Do mniejszych wrzucamy jeden cały owoc, trochę drobnych przekąsek, które nasze dziecko lubi.

Warto zwrócić uwagę na dwa dodatkowe pojemniczki- po pierwsze świetnie nadają się na bardziej “mokre” owoce, po drugie można je wykorzystać na chociażby ketchup, majonez, czy inny sos, by kanapka nie była zbyt sucha.

 

 

 

Jak widać, przy komponowaniu posiłków do lunch boxów, nawet tych ekspresowych, w zasadzie ogranicza nas tylko wyobraźnia i zawartość lodówki.

Co zabrać na wycieczkę

Pojemniki na żywność marki Goodbyn

No Comments Yet.

Leave a comment